SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes. Roltne zebra te perdorura , jane ne gjendje shume te mire
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
ID e produktit :
115411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes roletne zebra te perdorura , jane ne gjendje shume te mire. Te bardha , dy jane per dritare dhe nje per dere te ballkonit
Informata rreth publikuesit
Vjollca
Prishtinë
044127142
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »