SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S4 ORIGJINAL = Per pjese
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '16
ID e produktit :
115461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Galaxy s4 eshte Origjinal per pjese vetem ekrani eshte i krisur ndersa pjeset tjera i ka krejt ne rregull kshtu ndezet dhe ndegjohet kur ndizet.

Nr kontaktiues: 045=353=000
Informata rreth publikuesit
Hacking
Prishtinë
045 35 30 00
Kline [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »