SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes bicikleten 26 coll mountain bike
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '16
ID e produktit :
115497
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bicikleten mountain bike.Bicikleta eshte ne gjendje te rregullt, punon mire pa problem.Vlen te theksoj se bicikleta posedon te gjitha paisjet shimano, armotizerin ROCK SHOX, eshte e leht per perdorim, metali prej alumini dhe e pershtatshme terene malore dhe per qdo manovrim.Ju mirepres ne kete numer te telefonit dhe ne viber +38649459765Qmimi i saj eshte 120 euro i diskutueshem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hetem
Skënderaj
049459765
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »