SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobilje per sallon
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '16
ID e produktit :
115505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten mobiljet tre ulese dy ulese dhe nje ulese, jan te pershtatshum per fjetje, shtrihen te triat kane fioka per garderobe.Postuar nëpërmjet celularit. nr. tel.044-263-049
Informata rreth publikuesit
festime
Prishtinë
044-263-049
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »