SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dog Argentino
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '16
ID e produktit :
115519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Dogo Argentino Mashkull me Pedigre Origjinal i ardhur nga serrbia 1 vjet e 6 muaj qeni osht i pastruar pi parazitve dhe nuk ka ndonje problem me te
arsyja skom kohe mu kujdes per to :)
Pres bleres serioz
Informata rreth publikuesit
Robert
Prishtinë
044910013
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »