SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFERTE shum e lire
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '16
ID e produktit :
115520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OFERTE per dikon qe don me mobilu Banesen me pak pare, per qiraxhi ose per veti, me fjal te popullit "BAGATELL" 600€ krejt komplet qito qe pi permeni ma posht:

Komplet seti i sallonit me: 2 treshe, 2 fotele, 1 komodin dhe 1 tepih.

Dhoma e gjumit: 1 krevat i gjumit per qift "dvoset" dhe dy komodina te vogla qe vine anash krevatit.

Dhoma e gjumit: 1 krevat i gjumit per 1 person.

Dhe nje televizor Samsung.

Kush eshte i interesum munet mem thir ne tel edhe me ardh mi mar, ju pershendes edhe ju pres smile emoticon

044174516 | 049174516
Informata rreth publikuesit
Artan
Pristina
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »