SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten kafazet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
ID e produktit :
115548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten kafazet e pulave, te cilat jan ne gjendje te mire dhe te gatshum per te filluar punen, kemi gjithsej 9.600 kafaz te gatshum per pune, ndahen ne 4 bateri nga 2.400 cope
Informata rreth publikuesit
Jetmir
Gjilan
Gjilan = Prishtine km 12 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »