SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kopaqka Nike MAGISTA Opus
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '16
ID e produktit :
115553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kopaqka Nike MAGISTA Opus. Jane te ardhura nga Gjermania dhe jane pak te perdorura. Ato jane ne gjendje shum te rregullt. Numri i tyre origjinal eshte 42 por kur te futen ne kemb jane me te vogla dhe jane perafersisht numer 41. Mund te me kontaktoni permes telefonit, Viberit ose permes Skype.
Informata rreth publikuesit
Agon
Bajram Bahtiri 154 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »