SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Nikon D5000 komplet me objektiv dhe SD memory!
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
ID e produktit :
115594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet aparati profesional Nikon D5000 me objektiv 18-55mm dhe me SD Card!
Informata rreth publikuesit
Klodian
Pristina
044333488
bregu i diellit/prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »