SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes subwooferin 2100 wat
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '16
ID e produktit :
115647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes subwooferin 2100 wat , shum pak i perdorur . Ka renditje UBL - 1200wat , Pioneer 2 me 400 wat dhe 2 me 50. Viber +38649120399Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Beqir
Prishtinë
044112689
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »