SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAV dhe PILOTAVE
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '17
ID e produktit :
115650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAV TE GJITHA TERENET

TE GJITHA DIMENZIONET ME GYPABETONIT DERI 40 METRA

ME GYPA PLASTIKES DERI 350 METRA 50 VJET GARANCION

NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU)

ME DIAMETER **140MM/ 175MM/ 200MM/ " deri 1M

(Ne te gjitha dimenzionet , te gjitha shpimet)

>SHpime per BUNARA & shpime PILOTA & shpime per NXEMJE GEOTERMALE si dhe shpime HORIZONTALE ETJTel..
044/49 195 877
044/49 353 555
044/49 524 832
049 222 400

www.caja-company.com 
Informata rreth publikuesit
Caja-company
Malishevë
049524832
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »