SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GERMANIA-LIKASTRO
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '13
ID e produktit :
1158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qendra per kujdes dhe rehabilitim me sherbime profesionale 24h per personat e moshuar dhe atyre me aftesi te kufizuar.
Kjo qender ofron strehim dhe mbikqyrje per personat qe jan te vetem ne shtepi na vizitoni dhe binduni me sherbimet tona
Informata rreth publikuesit
liridon
Pejë
044/049 297 635
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »