SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 6 16GB full unlock
Çmimi :
€459.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
ID e produktit :
115825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 6 i zi full unlock shum i rujtun si i ri, me kuti dhe adapter origjinal.Postuar nëpërmjet celularit.

+38649134358
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
049134358
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »