SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompjuter komplet me Ultra performanca
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
ID e produktit :
115828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CPU : i7 4790k 3.5Ghz - 4.0Ghz
GPU : Nvidia GTX 660 Windforce
HDD : Toshiba 1 TB
RAM : 8gb hyperx fury red
Motherboard : Asus gaming pro
PSU : 880 W
Tastature + Mouse per gaming Nemesis
Monitor DELL 22''

Eshte i perdorun vetem 1 vjet dhe eshte plotesisht ne gjendje te regullt
Informata rreth publikuesit
Erin
Prishtinë
044727616
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »