SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Baby Phone H&H
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
ID e produktit :
115831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Baby phone H&H-
-Prodhim Gjerman-
-Zeri ndëgjohet 400 m-
-Mbrenda shtepis deri në 3 kat-
-Sinjalizon zërin edhe me drita-
-Punojnë me rrymë dhe me bateria-


044681848
Informata rreth publikuesit
Arifi
Prishtinë
044681848
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »