SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Punojm me kamiona e bagera : BEJM PRISHJEN E SHPIAVE DHE HEQJEN E
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
ID e produktit :
115843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Punojm me kamiona e bagera : BEJM PRISHJEN E SHPIAVE DHE HEQJEN E BERLLOGUT BEJM TRANSPORTIN E ZHAVORIT NE TER KOSOVE BEJM HAPJEN E BODRUMEVE PER SHTEPI DHE BANESA BEJM HAPJEN E KANLEVE DHE KANLIZIMEVE BEJM HAPJEN E TEMELEVE POASHTU SHESIM EDHE DHE TE MIR PER LULE KEM MAQINERI TE MIRA,MARRIM EDHE KERRE E BANESA ME PUN PER MA SHUM NA KONTAKTONI NE 045990991 044483358 044169257
Informata rreth publikuesit
Bujar
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »