SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Syza Louis Vuitton-New2016-
Çmimi :
€35.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor
ID e produktit :
115860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes syzat "Louis Vuitton" , janë te reja te pa perdorura,shiko Fotot janë origjinale!
Janë komplet me kuti te vet!
Modeli i Ri 2016 te Louis Vuitton, shiko ne Google!
Press blerës serioz qe janë marakli dhe din qka janë syzat!!!

Per me shum INFO: 049-230-877
Informata rreth publikuesit
Vali
Pejë
049230877
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »