SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rimorkio prukulic
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
ID e produktit :
115908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet rimorkio e re e sapo punuar shum e mire,e lehte,e forte...
rimorkio ka keto karakteristika:
>ka kuken dorezen origjinale
>ka zingjiret per siguri qe vendosen ne kuk te vetures
>ka frenin e dores i cili frenon shum mire
>ka rroten perpara qe leviz 360 shkalle dhe poshte lart
>ka amortizera
>ka federra
>ka gumicat,jasteket e federave dhe amortizerave
>ka ballashtanken
>ka goma te mira 15 dhe bandash shum te mire
>ka sinjalizim
>ka instalimin e rrymes
>ka vega originale per kanata
>ka zingjiret per kanat me lan hapur sadush dhe ne menyre te lehte
>e ngjyrosur me minium baze,ngjyre,me sadolin per dru plus e llakirat etj...
>ka konstrukt te forte..
per me shum shih fotot..
eshte punuar per qefi dhe eshte per merakli..
qmimi i diskutueshem..
Informata rreth publikuesit
valon
Prishtinë
+38649240118
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »