SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Baby Phone H&H
Çmimi :
€35.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '16
ID e produktit :
115912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Baby Phone H&H-
-Zëri ndëgjohet deri në 200m-
-Mbrenda shtëpis deri në 3 kat-
-Sinjalizon zërin edhe me drita-
-Dritë për natë-
-Punojnë me bateria dhe me rrymë-
-Të ri pa përdor-

044681848
Informata rreth publikuesit
Arifi
Prishtinë
044681848
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »