SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SMART WATCH ora
Çmimi :
€0.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
ID e produktit :
115917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ora digjitale Smart Watch e ardhur nga suedia 2jav perdorim me Blututh lidhet nTelefon dhe shum sene tjera.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Mitrovicë
049326916
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »