SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET IPHONE 3GS 30
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
ID e produktit :
115934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ësht në gjendjë të rregull asgjê në defekt mund dhe te kontaktoi n viber 049663089

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonit
Pejë
049 663089 043 923715
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »