SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Skara me rrymë për Restaurante ose hotelieri apo biznese tjera.
Çmimi fillestar :
€380.00
Ju kurseni :
€130.00 (35% zbritje)
Çmimi :
€250.00 Çmimi rritet në €380.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
ID e produktit :
116070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet skara shum pak e perdorur skara eshte me rrymë eshte trefazor esht praktike dhe shum lehte per ta perdorur presim bleres serioz. 045-480-580Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
erdon
Prishtinë
045480580
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »