SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bicikleta nga zvicrra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor
ID e produktit :
116074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesim bicikleta nga zvicrra dhe te reja pa perdor qmimi nga 35 deri ne 400 ju mirpresim ne sllatin afer aeroporti te elektromont vali si dhe bejm servisimin e bicikletav dhe kem te gjtha pjest per bicikleta nr per kontakt edhe ne viber +37745570849Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Fushë Kosovë
045570849
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »