SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fellne 16 per Golf 4 Original VW
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '16
ID e produktit :
116205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten fellne me goma te veres 205/55/16. Gomat e perdorura te ardhura nga zvicrra. Fellnet jane te golf 4 original prej fabrikes si dhe jane ne gjendje shum te mire. Ju garantoj qe fellnet nuk dridhin, jane per vozitje shum te rahatshme. Te interesuarit kontaktoni.

044 569 599
049 494 069
Informata rreth publikuesit
Butrint
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »