SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Auto Servis & Rent A Car 'SADA'
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '16
ID e produktit :
116215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Servis për makina
Komuna Gjillan
adresa:Dheu i bardh

Auto Servis SADA
Rent A Car SADA

Regllazh, Ballansim, Diagnostifikim, Drejtimi i Fellneve etj...
Rent A Car SADA

Auto Servis Sada vepron që nga viti 1990, me 25 vjet përvoj pune deri më tani. Disa prej shërbime:
Regllazh, Ballansim, Diagnostifikim, Drejtimi i Fellneve, Ndërrimi dhe riparimi i pjesëv.

Klient te nderuar, rrugetimet e tuaja fillojn permes nesh ! Ne ju ofrojm sherbime, leshimin e veturave me qera "RENT A CAR SADA ". Ju mirepresim...
Per info dhe rezervime:
+377(0)44 300 966
+377(0)44 300 979
Viber & WhatsApp...
Informata rreth publikuesit
Sadullah
Gjilan
37744132366
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »