SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
N.N.SH MONDI DEKOR
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
ID e produktit :
116328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KRYEJM KETO PUN;FASADA ,TERMO IZOLIME FASADA TE JASHTME DHE TE MBRENSHME GLET,SUVATIM,KNAUF,NGJYRA.,ETJ,MARRIM EDHE AUTOMJET ME KOMPENZIM PUNE NE BAZ TE MARRVESHJES..TEL/044/137/420
Informata rreth publikuesit
mondidekor
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »