SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Huawei 530-U00
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
ID e produktit :
116370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Huawei Ascend Y530-U00 5.0 MP kamera mrapa dhe para 1.5 MPMemorie 4GB 512MB ram sistem android ben te perdoret facebook viber dhe te gjitha aplikacionet i ardhur nga zvicrra Ben te perdoret me te gjithe numrat ne KsEshte shum ne gjendje te mireMun te kontaktoni edhe ne viber 049162602

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adhuriim
Malishevë
+38649408454
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »