SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Korseta per drejtim dhe dhimbje te shpines
Çmimi :
€13.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '17
ID e produktit :
116418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Porosit online ne numrin: 043931130, transporti kryhet brenda 1-2 diteve ne te gjitha qytetet.
*Modeli numer 1, çmimi-13€ transporti falas.
*Modeli numer 2, çmimi-20€ transporti falas.
*Per Shqiperi transporti 7€.
Korseta (jeleku) ortopedike sherben per drejtim te shpindes dhe per nje qendrim te drejte(shtatlarte) te trupit. Ne trup vendosen siq është treguar ne foto.
Rekomandohen nga mjeku ortoped.
Lehtëson dhimbjet prapa ne shpinë me 12 magnet, te vendosur ne menyre strategjike ne shpinë dhe rajonin mesit
Pershtaten per te dy gjinite dhe per te gjitha madhesite. (Standard)
Të përshtatshme gjate: punës, duke ecur, duke ushtruar dhe relaksuese.
Materiali: PU lëkure Faux + Elastic + Magnet
Kontakto edhe ne viber ne numrin e dhene. (+38643931130)
Informata rreth publikuesit
HQ Store
Prishtinë
043931130
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »