SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jabuqica dhe spona
Çmimi :
€2.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '16
ID e produktit :
116433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
EMERTIMI COP

Spona 12
Rripa dhëmbëzore Opel 8
Litar i kupllungut (sajlla) - ruqno 14
Pumpa benzine 6
Mollëza/ jabuqica 18
Frena (sajlla) 13

(2 euro copa e cdo artikulli)

044.456.800
Informata rreth publikuesit
dardan
Prishtinë
049049049
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »