SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
biciklete qyteti
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '16
ID e produktit :
116436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet biciklete alumini per femra Ka 7 marshe (per malore dhe fushore) Bicikleta eshte shum e mirmbajtur gomat dhe komardaret i ka te reja.nr kontakti 0699553356

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leigh
Tirana, Albania
+355699553358
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »