SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes dy xhenerator 6.5 kw dhe dy lifta per ndertimtari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
ID e produktit :
116451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Njeri nga xheneratoret esht i pa perdorur kurse tjetri esht gjysem i ri Kurse liftat qe perdoren per ndertimtari jan te perdor mirpo ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Pejë
049-194376
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »