SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rafta/Rafte dhe Frigorifera/Friza
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
ID e produktit :
116504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme shitjen dhe montimin e Rafteve dhe Frigoriferave te Reja dhe te perdorur (komplet paisje) per marketa, restaurante, butiqe, depo te ndryshme (te gjitha llojet e dyqaneve).

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AB
Prishtinë
044168076
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »