SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPHONE 5 32 GB
Çmimi :
€235.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '16
ID e produktit :
116507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
IPHONE 5 32 GB

Iphone eshte ne gjendje te rregullt ne sistem dhe ne pamje te jashtme eshte i ruajtur .

Cmimi eshte shume pak i diskutueshem duke marre parasysh se eshte Iphone me 32 GB,andaj cmimi eshte ne relacion me cilesit. Bashkangjitur me telefonin: mbushesi,mbrojese per telefon dhe degjueset .

VEREJTJE: NDRRIM NUK BEJE !!!
Nr.kontaktues: 049 755-185
Informata rreth publikuesit
Gosip
049 755 185
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »