SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mjaltë nga qumështi i bletës
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '17
ID e produktit :
116512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Mjalte nga qumeshti i bletes 1kg-65 euro
-dyll blete nga mjalti 2kg-30 euro(paketim)
-mjalt natyrale 1 kg-12 euro

keto vin nga STRUGA dhe OHERI (Maqedoni)
Informata rreth publikuesit
gani
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »