SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Video Lyrics per kengetaret
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '13
ID e produktit :
11652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëj video lyrics sipas deshires se konsumatorit me programin Adobe After Effects CC
Pagesa:
1# nese videoja nuk ka kualitet te larte dhe nuk eshte e avancuar kushton 20-40 Euro
2# nese videoja eshte full HD 1080p dhe eshte avancuar (me video background mbrapa) kushton 50-70 Euro
Kontaktoni ne numrin 045 221-948
Informata rreth publikuesit
Shpend
Ferizaj
045221948
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »