SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
INTERIOR PER LOKAL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '16
ID e produktit :
116522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Karrika, Tavolina dhe separeja per terase,ne gjendje te mire te perdorura vete 6 muaj
Numri kontaktues 044 878 878
viber +37744878878
Informata rreth publikuesit
Imi
Prishtinë
044 666 538
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »