SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kopshti per femije
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '16
ID e produktit :
116524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kopshti ne funksion me femije ne qender te qytetit me inventar te gatshem dhe te gjitha kushtet per kujdes ndaj femijeve.
Per info kontaktoni ne numrin :045-614567 dhe 044-298097
Informata rreth publikuesit
Blerina
Prishtinë
044-298-097 dhe 37745-614-567
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »