SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolina dhe karike per terase te kafiterive
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
ID e produktit :
116553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 20 tavolina dhe 80 karike per terase, ne gjendje te mire dhe me cmim te volitshem,
Informata rreth publikuesit
Shpend
Prishtinë
044774833
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »