SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes "Samsung galxy s3mini"
Çmimi :
Falas
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
ID e produktit :
116612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
QMIMI ESHTE SHUME I VOLITSHEM TELEFONI ESHT SHUME I SHPEJT ESHTE I PERDORUR DHE ESHTE SHUME I MIRE PER LOJRA SEPSE NUK KA NGARKESA T'SHUMTA AI BATERIN E MBAN 1DITE E DISA ORE TELEFONI EDHE SHUME I RUAJTIR SIQ E SHIHNI NE FOTO

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zodiacc
+37744664719
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »