SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EuroRoleta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
ID e produktit :
116619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndërrmarrja Euro Roleta e themeluar në vitin 2000 me seli në Prishtine,Çakllavicë dhe Fushë Kosovë.
Prodhojm: Roleta të Jashtme ( Plastike , Alumin ) , Roleta Veneciane , Perde Shiritore , Perde Rolle , Perde Rolle Zebra ,Perde Rolle Shangrilla, Perde Bambusi , Perde me pale , dyer Harmonik , Roleta Veneciane Të Drurit 50mm , etj...

www.facebook.com/Euro-Roleta-107871135959743/?fref=ts 
Informata rreth publikuesit
Irfan
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »