SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofertë
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '17
ID e produktit :
116676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofertë

Klient të nderuar

Kompania Horeca l.l.c ka krijuar një ofert me zbritje të mëdha .Prej datës 08.03.2016 –17 .03.2016 Mbushja e klimave ,frigoriferëve , si dhe stabilimenteve ftohëse është me 20% zbritje.

Mbushja e klimave, pastrimi i filtrave ,pastrimi i njesis se jashtme nga 40 € ne 32 €

Për më shumë detaje na kontaktoni në numrat e mëposhtem €

Tel . 045 57 57 57 / 049 276 500
Informata rreth publikuesit
Horeca L.L.C
Prishtinë
37745575757
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »