SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SAMSUNG Galaxy S6 32 GB Gold
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
ID e produktit :
116692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Paisja eshte ne gjendje te rregullt teknike, me te vijn kutia origjinale, ndegjuse te paperdorura, librat udhzues, adapteri i mbushjes, nje folie xhami si dhe nje mbrojtese silikoni.
I blere ne Mediamarkt te gjermanise, posedon edhe fletgarancionin me 2 vite(ne rast defekti mund te kthehet ne cdo filiale te gjermanise).

Stacioni i mbushjes induktiv paguhet ekstra 15euro.
cmimi eshte 390euro.
Informata rreth publikuesit
Argjend
Prizren
+38649133759
Jakup Ferri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »