SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Laptop Dell LATITUDE E5430
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
ID e produktit :
116722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Laptop Dell LATITUDE E5430, eshte shume pak i perdorur dhe ne gjendje perfekte. Eshte i5 me dy berthama Intel(R) Core(TM) i5-3210M CPU @ 2.50GHz 2.50GHZ.
8 GB ram
300 GB Hard Disk
Grafike perfekte
Ka dolby soround system per zerim
Ka mundsi te lidhet me HDMI
Baterine e mbane mi 3 ore te garantune
Informata rreth publikuesit
Genc
Prishtinë
044 850 312
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »