SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Goma me bandash MERCEDES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
ID e produktit :
116823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
4 bandasha, goma dhe shtrafat te modelit Mercedes Benz.
Gomat jane Michelin te stines se veres.
Madhesia : 205/60 R15
Postuar nëpërmjet celularit.

Konakto 049 398 664
Informata rreth publikuesit
Veprim
Therandë
+38649508419
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »