SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony Vaio
Çmimi :
€299.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '16
ID e produktit :
116893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes laptopin Sony Vaio, eshte shum pak i perdorur pothuajse i ri. Performancat jane ne foto, bashk me laptopin vjen edhe çanta. Çmimi eshte 299€, mund te kontaktoni ne numrin 049 642 330, ne viber dhe whatsapp...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prizren
049 642 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »