SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ps3
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '16
ID e produktit :
116894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
esht ne gjendje shum te mir esht 320 GB ka te istalura mutiman
ka 2 dorza dhe ka lojra me te rea si
fifa 2016 -- pes 2016 edhe 2013 --- GTA5 --- blur--- bateffild4--- edhe 4 loj call of duti gost advance wafer blackops 2 edhe nja 2 tjera per mashum kotakto vetem ne viber
+37745242872
Informata rreth publikuesit
BesNik
Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »