SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
alcatel one touch pop c7
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
ID e produktit :
116951
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Telefonin Alcatel one touch pop c7 vjen me paisjet shtes, ne gjendje të rregullt full unlock mund te perdoret dhe me 2 kartela, i ardhur nga gjermania vetem 2 muaj i perdorur 2gb+microSd 4 gb 045-673-868 viber- +37745673868 Postuar nëpërmjet celularit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auron
Prizren
043977578
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »