SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
SUPER OFERTA per NDERTIM
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
ID e produktit :
116972
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
*****Super zbritje!!!*****
34,500€
Ndërtimi deri në kulm 🏠
PĂ«rdhesa : Parahyrje , Sallon , Kuzhina , Trapezari , Shpajz, Dhome gjumi dhe Banjo (152m2 pa terras)
Kati I : Dhome gjumi dhe banjo , 3 Dhoma te gjumit tjera dhe Banjo e Perbashket. (152m2 pa teras)
Oferta zgjat deri ne 31.03.2016

Për më shum informata na kontaktoni 045 900 999
Informata rreth publikuesit
BIOND co
Rahovec
045 900 999
Fortesë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »