SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
flija dhe bakllava tradicionale
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '16
ID e produktit :
116974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Flija dhe bakllava sipas porosis per me shum info viber ose what's app +38649457788

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flora
049457788
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »