SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Termoizolimi me tullë te prerë!
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
ID e produktit :
116975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
****CMIMI PROMOVUES 30 Euro për METER KATROR me fuge****
përfshin te gjitha:
Tulla e prere
Styropoll 5cm
Pune Dore


********CMIMI PROMOVUES 40 Euro për METER KATROR pa fuge****
përfshin te gjitha:
Tulla e prere
Styropoll 5cm
dhe pune dore!
Jo gjithehere senet e mira kushtojn shtrejt!

Na Kontaktoni : 045 900999
Facebook Page : Biond CO
Informata rreth publikuesit
BIOND co
Rahovec
045 900 999
Fortesë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »